Yerba Mate 1 Ounce

Yerba Mate 1 Ounce

Regular price
$1.25
Sale price
$1.25
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Yerba Mate can be used for longevity and strength of a relationship. When brewed into a tea and shared between two people, it is thought to ensure a successful relationship.

Yerba Mate Correspondences:
Gender: Masculine